Toptan KEXINT Fiber optica Hızlı konnektör LC/UPC 3.0 2.0 0.9/10 Adet Daha büyük görüntüle

Toptan KEXINT Fiber optica Hızlı konnektör LC/UPC 3.0 2.0 0.9/10 Adet

Stok durumu: Stokta var

₺110.48

Yeni ürün

Sosyal medyada paylaşın


hızlı konnektörler, hangi kolayca yüklü saha uygulamaları, yaygın FTTX. diğer geleneksel yöntemler karşılaştırarak, hızlı konnektörleri ile ön-lehçe yüksük hazırlık ve fesih süresi önemli ölçüde azaltmak. araçları sırasında gerekli saha montaj hızlı konnektörler of çok daha basit ve kolay kullanım vardır. optik kablolama esnekliğini artırmak mümkündür ve FTTX dağıtım uygulamaları.
özellikler
uygulamalar
& #9632; Hızlı Montaj
& #9632; Esnek Uygulama
& #9632; Kolay Kullanım
& #9632; Basit Takım
& #9632; LAN Uygulamaları
& #9632; CATV Uygulamaları
& #9632; Dağıtım Uygulamaları
& #9632; FTTX Uygulamaları
arameters
SC/UPC
SC/APC
FC/UPC
LC/UPC
uygulama
damla Kabloları, kapalı Kabloları
elyaf Çapı
125um (G.657 A1/A2)
Fiber Modu
tek Modlu 0.9 2.0 3.0
Max. Ekleme Kaybı
0.5dB, tipik 0.3dB
0.3dB
Min. Dönüş Kaybı
40
45
40
45
Min. Fiber Tutma
5N
5N
4N
Min. Kablo Tutma
10N
10N
8N
gerilme Yükü
50N
50N
10N
çalışma Sıcaklığı Aralığı
-40 & #8451; 75 & #8451 için;

Birim Tipi lot (10 parçalar/lot)
Paket Boyutu 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Model Numarası KXT-Fc-LC/UPC
Bağlayıcı Tipi LC/UPC
Marka Adı KEXINT

Bir değerlendirme yazın

Toptan KEXINT Fiber optica Hızlı konnektör LC/UPC 3.0 2.0 0.9/10 Adet

Toptan KEXINT Fiber optica Hızlı konnektör LC/UPC 3.0 2.0 0.9/10 Adet

hızlı konnektörler, hangi kolayca yüklü saha uygulamaları, yaygın FTTX. diğer geleneksel yöntemler karşılaştırarak, hızlı konnektörleri ile ön-lehçe yüksük hazırlık ve fesih süresi önemli ölçüde azaltmak. araçları sırasında gerekli saha montaj hızlı konnektörler of çok daha basit ve kolay kullanım vardır. optik kablolama esnekliğini artırmak

Bir değerlendirme yazın

Ücretsiz Nakliye Uygun!

İlgili ürünler